به این مقاله چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]

بهترین استیج رقص تالار را از کجا می توان تهیه کرد؟ یک استیج رقص تالار مخصوص عروس و داماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ قیمت استیج رقص تالار چند است؟ استیج رقص چه تاثیری درفضای تالار و هتل های شما می گذارند؟ آیا استیج ایرانی مخصوص عروس و داماد با کیفیت است؟ چرا باید از استیج رقص تالاری در مهمانی های خود استفاده کنیم؟

استیج رقص تالار مخصوص عروس و داماد

نورپردازی در زمینه طراحی دکوراسیون اهمیت بی نظیری دارد و جنبه های دیداری ویژه ای را به فضا اضافه می کند. استفاده از این ظرفیت نور می تواند به نحو احسنت موجب درخشش هتل و تالار های شما باشد.

به شرط اینکه در این امر از متخصصانی کمک بگیرید که تجربه آنها ضامنی برای کیفیت کار آن ها باشد.

استیج رقص تالارمخصوص عروس و داماد
استیج رقص مخصوص عروس و داماد

شرکت فنی مهندسی نداچنگ با بیش از ۱۸ سال سابقه کار درزمینه نور، صدا و تصویر افتخار همکاری با بهترین مجموعه ها در سراسر کشور و حتی خاورمیانه را دارا می باشد.

که این نشان دهنده تلاش بی وقفه گروهی است که از صفر تا صد کار تولید تا فروش را با جدیت تمام زیر نظر داشته تا در نهایت محصولی شایسته مشتریان گران قدر به بازار داخل و خارج از کشور ارائه نمایند.

انواع استیج های رقص امروزه به عنوان عضوی جدا نشدنی از تالار ها برجسته به شمار می روند و جزو آیتم های درجه یکی به شمار می آیند که عروس و داماد در هنگام انتخاب یک سالن مناسب به آن توجه ویژه ای دارند. چرا که یک استیج رقص زیبا می تواند چهره ای متفاوت و به یاد ماندنی از بهترین شب در خاطر افراد باقی بگذارد.

با استیج رقص ستاره ای سالن خود را از یک نواختی بیرون آورده ورنگ جدیدی به مهمانی های خود بدهید.

شرکت فنی مهندسی نداچنگ

اما تالار عروسی تنها محلی نیستند که استیج های نورانی می توانند در آن خودنمایی کنند. بلکه یک استیج کاربردی و خوب استیجی است که بتوان از آن در مکان های مختلف برای جلب توجه مخاطبان به برنامه در حال اجرا استفاده کرد. برای مثال استفاده از استیج های ال ای دی در مزون و نمایش های مدلینگ.

کفپوش ال ای دی مناسب مزون عروسی

استیج رقص ستاره

استیج رقص ستاره ای نداچنگ با توجه به ظاهر ساده ولی در عین حال دل فریبی که دارد می تواند انتخاب مناسب و خاصی برای آن دسته از افرادی باشد که زیبایی را در عین کیفیت می طلبند.

ویژگی های خاص استیج رقص ستاره ای نداچنگ

همچنین هر بلوک ۵۰ در ۵۰ این محصول با ضخامت ۶.۵ سانتیمتر تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد؛ که این به خاطر جنس بدنه آن می باشد که از گرانول ABS است.

برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش ویژه با ما تماس حاصل فرمایید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید.