به این مقاله چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

بهترین استیج رقص عروس و داماد را از کجا باید تهیه کرد؟ قیمت استیج رقص برای تالار چند است؟ چرا تالار عروسی به استیج رقص نیاز دارند؟ آیا ایران تولیدکننده استیج رقص عروس و داماد است؟

شرکت فنی مهندسی نداچنگ، در طی ۱۸ سال سابقه فعالیت مداوم؛ با تمام پتانسیل خود در تلاش بوده تا مجموعه ای از بهترین محصولات نوری، صوتی و تصویری را به مشتریان گران قدر خود ارائه بنماید.

نتیجه آزمودگی مهندسان خوش فکر ما تجربه ای شیرین ازهمکاری با بهترین تالار و هتل های مجلل در سراسر کشور بوده است که به ما افتخار همکاری داده تا با استفاده از محصولاتی باکیفیت، فضای مورد نظر آنها را زینت ببخشیم.

بهترین استیج رقص عروس و داماد تالار

از جمله محصولات محبوبی که اغلب مشتریان درجه یک ما هم به خاطر زیبایی وهم از نظر کیفیت وپایداری آن را مورد تایید قرار داده اند می توان به استیج گلدن نداچنگ اشاره کرد که حقیقتا زیبایی را درعین سادگی معنا کرده است.

قمیت استیج طلایی (گلدن) نداچنگ

هر بلوک ۵۰ در ۵۰ این استیج قابلیت تحمل وزن تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد. ضمن اینکه جنس بدنه این کفپوش درخشنده از گرانول ABS می باشد که با استاندارد های جهانی مطابقت داشته و طول عمر بالایی را برای این محصول به ارمغان می آورند. اما این تمام ماجرا نیست.

قابلیت نمایش ۱۶هزار رنگ توسط این استیج فضای شما را به کهکشانی خیال انگیز از نور تبدیل می کنید. که با تلفیق موسیقی و رقص نور مهمانان شما را به شگفتی وا می دارد.

بهترین استیج رقص عروس و داماد برای تالار
بهترین استیج رقص عروس و داماد برای تالار

شرایط خرید استیج طلایی نداچنگ

همچنین شما می توانید بر حسب نیاز خود این محصول را به دو صورت ثابت و یا قابل حمل سفارش دهید. تا از این طریق بتوانید به بهترین شیوه از قابلیت های این استیج ها شگفت انگیز بهرمند شوید.

برای اطلاع از شرایط فروش وهمچنین جشنواره های ویژه خرید از نداچنگ با ما تماس حاصل فرمایید.

و همچنین با دنبال کردن ما در اینستاگرام از به روز ترین اخبار دنیای نورپردازی مطلع شوید.