استیج سه بعدی
به این مقاله چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

قیمت کف استیج سه بعدی چند است؟ از کجا می توان بهترین استیج های سه بعدی با کیفیت تهیه کرد؟ آیا استیج های سه بعدی ایرانی از کیفیت خوبی برخوردارند؟ چرا باید ازاستیج های سه بعدی برای تزئین فضا استفاده کرد؟

نداچنگ به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان استیج رقص در ایران افتخار دارد تا محصولاتی با کیفیت بی نظیر را به مشتریان خود ارائه نماید و درجهت بومی سازی فناوری های مدرن نورپردازی درایران به ارائه ایده هایی نوین بپردازد.

ما با برخورداری از دانش فنی مهندسان با تجربه به شما ااطمینان می دهیم که با محصولات ما تجربه های لذت بخشی از مهمانی های خود به خاطر بیاورید

نورپردازی سالن های عروسی رابطه جدانشدنی با انواع رقص نورها واستیج های رقص دارد و خاطره بازی نورها در فضا می تواند از جمله لذت بخش ترین خاطراتی باشد که شما از شب عروسی خود به یاد می آورید.

قیمت کف استیج سه بعدی ایرانی
قیمت کف استیج سه بعدی ایرانی

استیج های رقص از جمله مهم ترین آیتم هایی به حساب می آیند که مشتریان مختلف هنگام انتخاب یک تالار یا هتل برای برگزاری مراسم خود، مورد توجه قرار می دهند؛ که این یعنی انتخاب هتل دار های حرفه ای در زمینه نورپردازی کف سالن ها باید شامل طرح هایی متفاوت وچشم گیر باشد.

استیج های سه بعدی شرکت نداچنگ در انواع طرح ها می تواند گزینه مناسبی برای ارائه به مشتریان مشکل پسند شما باشد.

با انتخاب طرح های مختلف استیج های سه بعدی ما زیبایی عضو جداناپذیر سالن های شما خواهد شد.

استیج سه بعدی مدل القای چاله ای

اما کیفیت فاکتور مهمی است که مشتریان در کنار زیبایی از یک تولیدکننده خوب انتظار دارند.

قیمت بهترین کف استیج سه بعدی ایرانی

شما با استفاده از استیج هایی که جنس بدنه آنها ازگرانول ABS است می توانید با خیالی آسوده تا مدت های طولانی از این محصول استفاده کنید.

علاوه بر این لازم به ذکر است که هر بلوک ۵۰ در ۵۰ استیج های ما قابلیت تحمل وزن تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارا می باشند.

همچنین در هر متر مربع از این استیج های خارق العاده ۵۷۶ پیکسل با کیفیت به کار رفته است که هر کدام قابلیت نمایش ۱۶ هزار رنگ را دارا می باشند.

ازدیگرآپپشن های محبوب مخصوص مشتریان می توان به این موضوع اشاره کرد که مشتری گرامی می تواند بر حسب نیاز خود این محصول را به صورت ثابت و یا متغیر سفارش داده تا به آسودگی بتواند بهترین استفاده را از آن ببرد.

برای اطلاع از شرایط فروش با ما تماس حاصل فرمایید

و همچنین با بازدید از اینستاگرام ما از آخرین اخبار روز مربوط به نورپردازی مطلع شوید.