به این مقاله چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

مووینگ چیست؟ چگونه می توان تنها به وسیله نور فضا را تزئین کرد؟ قیمت مووینگ مدل گلکسی چند است؟ از کجا می توان بهترین مدل های مووینگ را تهیه کرد؟ چرا باید در نورپردازی تالارها از مووینگ استفاده کرد؟ اولین واردکننده مووینگ درایران کیست؟

اعتماد شما سرمایه ماست

تجربه از جمله عوامل مهمی است که می تواند انتخاب های ما را در طول زندگی تحت تاثیر خود قراردهد و در بسیاری از موارد نتایج دل پذیری را با خود به همراه می آورد.

بنابراین ما به صورت ناخودآگاه هنگامی که بحث انتخاب پیش می آید به تجربه، سابقه افراد و خدماتی که ارائه می دهند توجه ویژه ای داریم و به گزینه ای اعتماد می کنیم که آزموده تر باشد.

نداچنگ نیزبه عنوان یک مجموعه با اعضایی کارکشته درامر طراحی، تولید، مدیریت و نهایتا مشاوره و فروش می تواند ضامنی مطمئن برای ارائه بهترین کیفیت باشد و۱۸ سال پیشینه کار در حوزه نور، صدا و تصویر، گواهی براین ادعا است.

مووینگ گلکسی؛ مجموعه ای ویژگی های خاص

از جمله تجهیزات بی نظیری که درخشش آن همواره، کنسرت ها و تالارهای درجه را زینت می بخشد، می توان به مووینگ گلکسی اشاره کرد.

این محصول محبوب که ال ای دی های پر نور آن می توانند از پس روشنایی بخشیدن به یک تالار بزرگ بربیایند؛ قابلیت نورپردازی از طریق سه کانال را دارا می باشد، اما این تنها مزیت مووینگ گلکسی نیست!

با مووینگ مدل گلکسی مهمانی خود را از نور لبریز کنید!
مووینگ گلکسی

قیمت مووینگ نور مدل گلکسی

تصور کنید که مهمان یک مراسم در تالاری مجلل هستید و موقعی که زمان رقص نور فرا می رسد؛ الگوریتم خاصی از نورها با طرح های متفاوتی شروع به چرخیدن کرده و شما را مبهوت هزاران رنگی می کند که درآن غرق شده اید! این خاصیت مووینگ گلکسی است که شما می توانید، هرکدام از ال ای دی های آن را برای نمایش رنگ خاصی تنظیم کرده و با روشن کردن حالت چرخ، نقشی جدید و متغیر به روی تاریکی فضا بیندازید.

مهمانی های خاص با نورپردازی ویژه مووینگ بیم ۲۳۰

شرکت ما جهت سهولت خرید برای مشتریان شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. برای اطلاع از شرایط خرید با ما تماس حاصل فرمایید.

با دنبال کردن ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام از جدید ترین اخبار دنیای نورپردازی مطلع شوید!