به این مقاله چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

سال نو میلادی ۲۰۲۰ تحویل شد و مردم در تمام جهان با آتش‌بازی آن را جشن گرفتند و مراسم سال نو میلادی ۲۰۲۰ در کشورهای مختلف جهان حال و هوای . جشن سال نو میلادی ۲۰۲۰ باید مانند نامش ۲۰ برگزار می‌شد، تا دوربین‌های عکاسی خیره به شکوهش بمانند و تصاویری ثبت کنند که کارت پستال تبریک سال نو میلادی شوند. با نداچنگ همراه باشید تا مروری برمراسم سال نو میلادی ۲۰۲۰ در کشورهای مختلف جهان و بهترین نورپردازی های جشن سال نو میلادی ۲۰۲۰ در کشورهای مختلف داشته باشیم.

آلمان، فرانکفورت
آتش‌بازی در فرانکفورت آلمان بسیار باشکوه بود. عکس زیر از رودخانه اصلی شهر فرانکفورت است که غرق در نور و شادی شده است. روشنایی آتش‌بازی، نوری تازه را در آغاز سال نو میلادی به این شهر بخشیده است تا صبح که مردم چشمان‌شان را باز می‌کنند طلوعی جدید را ببینند.

فرانسه، پاریس

مردم معترض پاریس کمی از اعتصاب خود دست کشیده‌اند و زیر طاق پیروزی و برج ایفل جمع شده‌اند تا عکس سال نو میلادی آن‌ها با حضور خودجوش و میلیونی فرانسوی‌ها باشد. مردم فرانسه آرزوی خود را در سال نو میلادی ۲۰۲۰ انجام دادند و به احتمال انقلابی دیگر را آرزو کردند!!

کنیا، نایروبی

در کنیا آن‌قدرها بودجه وجود ندارد و آتش بازی سال نو میلادی، تقریبا جمع و جور برگزار شد. کودکان به خیابان‌ها ریختند و با فشفشه به این طرف و آن طرف می‌دویدند. شبیه به چهارشنبه‌سوری خودمان! البته می‌گویند در همه حال شادباش و شادی کن و غم‌ها را فراموش کن، مردم کنیا نیز در پایتخت‌شان همین کار را کردند.

ترکیه، استانبول

مردم استانبول بالن‌های آرزو خود را هوا کردند و به آسمان فرستاند تا آسمان استانبول نیز شبیه آسمان انیمیشن گیسوکمند شود. کسی نمی‌داند آرزوی اصلی آن‌ها چیست، اما می‌شود مطمئن بود که گردشگران بسیاری به ترکیه رفته‌اند تا در این مراسم شرکت کنند.

امارات، دبی

اگر جست‌و‌جو کنید برای سال نو و کریسمس، ۱۰ مکان برتر کجاست؟ امارات جزو ۱۰ تای اول است. شاید بگویید چرا امارات؟ چون شیخ‌هایش می‌خواهند گردشگران را به پای برج خلیفه بکشند و جشنی برگزار کنند تا تمام دنیا قدرت پول و صنعت گردشگری را در آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی ببینند!!

استرالیا، سیدنی

آن‌ها در هر زمانی باید تالار اپرا سیدنی را به رخ کشورهای دیگر بکشند، و چه وقتی بهتر از سال نو میلادی ۲۰۲۰. شاید باور نکنید اما اگر در یوتیوب می‌رفتید، می‌توانستید این خودنمایی را به صورت زنده از سیدنی استرالیا ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *