کارت کلیدهای هتل
  • ثبت نام
اگر هتل دار و یا تالار دار هستید حتما دانلود کنید تا :
اشتباه بزرگی که اکثر مدیران هتل ها و تالار با انجام آن ضررهای میلیونی به خود می زنند را بدانید
جدیدترین راه های تمایز و افزایش فروش در هتل ها و تالار ها را بدانید
در سایت عضو شوید و جدیدترین اخبار و مقالات ویژه هتل ها و تالارها را به صورت رایگان دریافت کنید .

کارت کلیدهای هتل


استفاده از کلید های فلزی برای باز کردن درب اتاق هتل ،دیگر به گذشته تعلق دارد. امروزه بیشتر زنجیره های هتل داخلی و بین المللی از کارت کلید های پیشرفته استفاده میکنند که امکان ورود اسان مهمانان به اتاق هایشان را فراهم می آورند. این کارت های ورود کم وزن برای مهمانان هتل نیز مناسب هستند و برای مدیران و مالکان هتل نیز از لحاظ هزینه مزایای دیگری نیز دارند و همچنین موجب بهبود وضعیت امنیتی هتل میشوند.

 

استفاده از کارت کلید های هتل افزایش یافته است

امروزه بسیاری از اماکن توریستی استفاده از کارت کلید های الکترونیکی گزینه بهتر و به روزتری را تلقی میکنند اکنون بسیاری از هتل ها از این کارت های الکترونیکی بهره میبرند و قابلیت اطمینان آنها سبب شده تا استفاده از کارت کلید ها در خوابگاهها، تفرجگاهها و دیگر مراکز اقامتی ترجیح داده شود.
دلیل انتخاب این نوع کلید ها این است که مدیر هتل یا اقامتگاه ها فقط هر دفعه که یک مهمان جدید وارد شود کارت را ثبت کند، به ویژه اگر اتاق فقط برای مدت کوتاهی استفاده شود. این نوع از کارت ها میتوانند ورود به قسمت های ممنوع در اماکنی مانند بیمارستان ها، ادارات دولتی و غیره را محدود کنند. استفاده از این کارت کلید های پلاستیکی سطح امنیت و حریم خصوصی بسیار بالاتری را فراهم می آورد که لازمه اکثر هتلها، تفرجگاهها وخوابگاهها است.
 

دیگر مزایای کارت کلیدی

کارت کلید های پلاستیکی هتل که امروزه در تفرجگاهها و هتلها میبینیم نسبت به شکل پلاستیکی سفید متعارف خود کاملا تحول یافته اند و اکنون به عنوان ابزار بازاریابی مهمی برای کسب و کارهایی که از آنها استفاده میکنند به کار گرفته میشوند.این کارت کلید های الکترونیکی اکنون در مجموعه طرح ها و رنگهای بسیار گوناگونی ارئه میشود و پیامها و تبلیغاتی را به نمایش میگذارند که ابزار بسیار مناسبی به حساب می آیند. امروزه، تولید کنندگان زیادی در عرصه کارت کلید فعالیت دارند و هر کدام نوع متفاوتی از اندازه و فرمت چاپ را ارئه میدهند. هتلها و تفرجگاهها میتوانند از بین بسیاری طرح ها و قیمت ها دست به انتخاب بزنند وباید اطمینان حاصل نمایند که فرمت های کارتی که انتخاب میکنند با سیستم قفل موجود در مستغلاتشان سازگار است. مالکان و مدیران هتل میتوانند درباره هر کدام از توید کنندگان کارت تحقیق کنند و کیفیت مواد اولیه استفاده، فرمت های چاپ و گرافیک و دیگر فرآیند های تکنولوژی پیشرفته آنها و نیز کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت کارت کلید را مورد بررسی قرار دهند. مهمانان هتل باید از این موضوع آگاهی داشته باشند که هتل بلافاصله اطلاعات شخصی آنها را که روی کارت ورود به اتاق ذخیره شده پاک نمیکنند، بلکه این اطلاعات زمانی که یک مهمان جدید از راه میرسد و پذیرش انجام میدهد پاک میشود. کارکنان پذیرش کارت را دوباره برای مهمان بعدی صادر میکند و مطمئن میشوند که اطلاعات جدید روی اطلاعات قبلی ذخیره میشوند. یکی دیگه از جنبه های مثبت استفاده از این کارت های ورود پلاستیکی این است که بر خلاف، کلید فلزی، این کارت کلیدها جایگزینی دوستدار محیط زیست هستند و همچنین نیاز به دوباره نویسی اطلاعات شخصی روی کاغذ را از بین میبرند. از این گذشته در صورتی که کارت خود را در خلال اقامت گم کنید، باز هم میتوانید با استفاده از این کارت کلید جدید که برای شما صادر خواهد شد به اتاق خود وارد شوید، به شرطی که به کارکنان پذیرش اثبات کنید شما همان شخصی هستید که پذیرش به آن اتاق را انجام داده اید.
 

موارد مفید کارت کلید برای مهمانان

هر زمان که هتل قصد داشته باشد استفاده از این کارت های پلاستیکی را اجرایی کند، برای داشتن عملکردی مناسب میتواند نوع مورد نظر خود را طبق تجهیزات و مکانیسم قفل موجود سفارش دهد. همچنین کارت ها را میتوان امتحان کرد تا مطمئن شد در برابر فرسایش متعارف مقاوم هستند و تا جایی که امکان دارد بادوام میباشند شما میتوانید دستور العمل استفاده مناسب از کارت را روی قسمت پشتی کارت ورود پلاستیکی نیز چاپ کنید. این کارتهای ورود برای محدود ونیز مجاز نموندن دسترسی به اتاق های خاصی از هتل، به ویژه در فضاهایی که برای مهمانان هتل ممنوع هستند، ابزاری ضروری میباشند.
کارت کلیدها، جدا از داشتن ویژگی های امنیتی کارآمد، از لحاظ بصری جذاب، کاربرپسند و ابزاری قابل اتکا برای بازاریابی هستند و فرصتی فوق العاده برای تبلیغات در اختیار تشکیلات مختلف قرار میدهند تا سود خود را افزایش دهند و سطح رضایت مهمانان را بالا ببرند.


​سایر مقالات 

چگونه از امنیت هتل خود اطمینان حاصل کنیم ؟​

نورپردازی هتل 

​جایگاه دوربین در هتل و متل​

​استفاده از رنگ های نور در نورپردازی 

نقش مبلمان کافه در موفقیت کسب و کار هتلداران ​

بازنشانی جنبه های معنایی نور در معماری​

آنالیز و بررسی معماری سنتی ایران و نقش نور در آن​


 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

صفحه اصلی

درباره ما

محصولات

همکاری

نمایندگان

مقالات

دانلود رایگان

معرفی هتل ها

تماس با نداچنگ

تماس با نداچنگ


برخی از مشتریان

​​هتل پارتیا-تالار پذیرایی نور آستانه اشرفیه
هتل پارسیان-تالار پذیرایی نیاوران شیراز
هتل تهرانی-تالار پذیرایی مهر رفسنجان
هتل آپادانا رودسر مازندران-تالار ایندو تنکابن
هتل شاه عباسی-تالار ستاره جنوب بندر عباس
هتل ایرانیان قزوین-تالار کاج خرم آباد
هتل ارگ یزد-تالار پذیرایی کاکتوس ساری
تالار نیاوران شیراز-تالار پذیرایی گلوگاه گرگان
تالار لوکس طلایی رفسنجان-تالار کامران ماکو
تالار نور آستانه اشرفیه-تالار پذیرایی شاندیز
تالار مروارید زرند کرمان-تالار نشمیل ایلام