نقش مبلمان کافه در موفقیت کسب و کار
  • ثبت نام
اگر هتل دار و یا تالار دار هستید حتما دانلود کنید تا :
اشتباه بزرگی که اکثر مدیران هتل ها و تالار با انجام آن ضررهای میلیونی به خود می زنند را بدانید
جدیدترین راه های تمایز و افزایش فروش در هتل ها و تالار ها را بدانید
در سایت عضو شوید و جدیدترین اخبار و مقالات ویژه هتل ها و تالارها را به صورت رایگان دریافت کنید .

نقش مبلمان کافه در موفقیت کسب و کار هتلداران

​​
چندبار برای شما پیش آمده که برای صرف قهوه ، میان وعده با یک غذای سبک بیرون رفته اید و به خاطر اینکه مبلمان کافه تریا ناراحت و تنگ بوده از این تجربه خود لذت کافی نبره اید ؟ سرو کردن قهوه درجه یک ،غذا و نوشیدنی خوشمزه و عالی و ارائه سرویس مناسب ، بخش عمده ای از موفقیت کسب و کار کافه داری را تشکیل میدهند ، ولی اگر مشتریان شما احساس راحتی و آرامش نکنند ، تاثیر این موارد می تواند از بین رود . نشستن روی صندلی های کافه ای که نسبت به میز خیلی کوتاه هستند ، دشوار ، نچسب یا نا متعادل است و به راحتی زحمات شما برای آشپزی را بی اثر میکنند و بر نگرش کلی مشتریان همیشگی شما تاثیر می گذارند .
همچنین ، میزان اهمیت تاثیر بصری میز و صندلی های کافه خود را نیز کمد نظر قرار دهید. چه در تفرجگاهایی در نزدیکی دریا یا در یکی از خیابان های بالای شهر قدم بزنید که مکان های زیادی برای صرف غذا و نوشیدنی پیش روی مشتریان بالقوه وجود دارد ، دو مورد تاثیر اصلی را بر انتخاب نهایی شما خواهند گذاشت. یکی البته منوی آنها است ،ولی دیگری مطمئناً ظاهر و حال و هوای مکان است که اغلب به واسطه ی مبلمان کافه،دکوراسیون و چیدمان فضای صرف غذا ایجاد میشود.
زمانی که یک کافه یا رستوران جدید را طرح ریزی میکنید یا یک ملک را نوسازی مینمایید، دوباره مبلمان و چیدمان آن و نیز منو و دیگر موارد مربوطه تفکر کنید.
مساحت در دسترس شما چه مقدار است و بهترین و راحتی بخش ترین چیدمان کدام خواهد بود؟ آیا فضای بیرونی، داخلی یا هردو وجود خواهد داشت؟ چگونه و در کجا قصد دارید مبلمان فضای بیرونی را در زمان تعطیلی انبار کنید؟
آیا یک ظاهر سنتی و حال و هوای دنج میخواهید، یا به دنبال پی رنگی مدرن و به روز هستید؟ ظاهر و حال و هوای رستوران به طور قطع با استفاده از مبلمان مناسب به دست می آید.
میز و صندلی های مخصوص فضای بیرون به گونه ای طراحی شده اند که با دوام و قابل انبار کردن هستند و اغلب اوقات سبک نیستند. در ساخت آنها از آلومینیوم، پلاستیک، بافت حصیریpvc و مواد مقاوم در برابر باد و باران استفاده میشود.
در خصوص فضای داخلی محدودیت کمتری وجود دارد و بنابراین میتوان مبلمان را از چوب و رویه پارچه ای یا چرمی یا وینیل ساخت. با این همه، مورد مهمی که باید به ذهن سپرد،تمیز نگه داشتن مبلمان است. میزها باید از لحاظ بهداشتی تمیز باشند، سطوح باید عاری از هرگونه شیار و ترک باشند تا خرده های غذا لابه لای آنها پنهان نشود و صندلی ها را باید بتوان به راحتی و بدون به جا ماندن لکه، از هر کثیفی پاک کرد.
امروزه طیف وسیعی از مبلمان کافه در مجموعه طرح های بی نظیری موجود هستند و روند انتخاب رنگ، طرح و کاربری مناسب میتواند زمان گیر و خسته کننده باشد. کمک خواستن از یک تامین کننده مبلمان کافه که بتواند شما را در این امر راهنمایی کند، اقدامی معقولانه است. از تجربه و دانش آنها به نفع خود استفاده کنید که در صورت مواجهه با هرگونه نقص یا مشکل با مبلمان، آنها با خدمات پس از فروش مناسب از شما پشتیبانی میکنند.

​سایر مقالات 

چگونه از امنیت هتل خود اطمینان حاصل کنیم ؟​

نورپردازی هتل 

​جایگاه دوربین در هتل و متل​

​استفاده از رنگ های نور در نورپردازی 

10 توصیه مهم در صرفه جویی​

بازنشانی جنبه های معنایی نور در معماری​

آنالیز و بررسی معماری سنتی ایران و نقش نور در آن​


 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

صفحه اصلی

درباره ما

محصولات

همکاری

نمایندگان

مقالات

دانلود رایگان

معرفی هتل ها

تماس با نداچنگ

تماس با نداچنگ


برخی از مشتریان

​​هتل پارتیا-تالار پذیرایی نور آستانه اشرفیه
هتل پارسیان-تالار پذیرایی نیاوران شیراز
هتل تهرانی-تالار پذیرایی مهر رفسنجان
هتل آپادانا رودسر مازندران-تالار ایندو تنکابن
هتل شاه عباسی-تالار ستاره جنوب بندر عباس
هتل ایرانیان قزوین-تالار کاج خرم آباد
هتل ارگ یزد-تالار پذیرایی کاکتوس ساری
تالار نیاوران شیراز-تالار پذیرایی گلوگاه گرگان
تالار لوکس طلایی رفسنجان-تالار کامران ماکو
تالار نور آستانه اشرفیه-تالار پذیرایی شاندیز
تالار مروارید زرند کرمان-تالار نشمیل ایلام